loading

Tekintse meg állásajánlatainkat és jelentkezzen hozzánk!

MUNKAIDŐ:
  • Teljes munkaidő

FELADATOK:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Szoros együttműködés a raktár és a szerviz munkatársaival,
  • Munkalapok készítése,
  • Szervizbe érkező gépjárművek felvétele és átadása, hibajelenség megállapítása,
  • Adminisztratív tevékenység ellátása,

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • A munkakörben szerezett releváns tapasztalat,
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Gépjárművek iránti kiemelkedő érdeklődés,
  • Precíz adminisztrációs hajlandóság,
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiszámítható munkahely
  • Versenyképes bérezés (alap fizetés+ teljesítmény arányos jutalék rendszer)
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • Alkalmazotti munkaviszony

A fényképes önéletrajzokat a szekszard@polusautohaz.hu e-mail címre várják a fizetési igény megjelölésével!

Jelige: "Munkafelvevő"

Ugrás az oldal tetejére